(POL) Diet

Jak kobiety powyżej 40 roku życia mogą łatwo wejść w stan ketozy i radykalnie poprawić swoje wyniki w zakresie utraty wagi?

Dieta ketonowa ma na celu przekształcenie organizmu w maszynę do spalania tłuszczu, zdolną do obniżenia poziomu cukru we krwi i insuliny przy jednoczesnym zwiększeniu tempa utraty wagi. Brzmi banalnie, prawda? Jednak nie do końca…
Jeśli jesteś kobietą po czterdziestce, uzyskanie zadowalających wyników może być znacznie trudniejsze. Na szczęście mamy dla Ciebie nowe rozwiązanie.
Przed - Po

Masz dość drastycznego ograniczania ilość spożywanych węglowodanów i braku ketozy? W takim razie czytaj dalej, ponieważ opisywane rozwiązanie, sprawia, że ​​zbędne kilogramy po prostu znikają!

Nazywam się Justyna i zacznę od tego, że jako 42-letnia kobieta starałam się schudnąć, aby móc zmieścić się w moje ukochane dżinsy. Uwielbiam modę, ale mając zbędne kilogramy, musiałam poświęcić styl dla wygody.

Bez względu na to, czego próbowałam, nie byłam w stanie schudnąć. Nawet jeśli jakim cudem zgubiłabym kilka kilogramów, był to tylko tymczasowy sukces. Tydzień później byłam w  tym samym miejscu, z którego zaczynałam.

Próbowałam dosłownie wszystkiego

Z całych sił starałam się spożywać dokładnie wyliczoną ilość węglowodanów, jeść więcej tłuszczu oraz białka, wstawać wcześnie, aby iść na siłownię przed pracą, ale… nic nie działało. 

Zamiast maratonu, w którym pokonywałam każdy kamień milowy, zboczyłam z trasy w pochyłą wędrówkę z wielką paczką chipsów ziemniaczanych…

To było nie do zniesienia. Ile pracy zmarnowałam? Po co? Tylko dla smaku? Jedzenia? Poczucia wolności? 

Byłam tak blisko załamania, myśląc, że keto to kolejna modna dieta, która nie działa…

Ale na szczęście wszystko się zmieniło.


Przed - Po

„Nie lubię stawać na wadzę i nie mam jej nawet w domu, więc nie wiem, ile dokładnie schudłam, ale mój mąż zapytał, czy zmieniłam fryzurę i zauważyłam, że moje dżinsy zrobiły się luźne :))”.

Jolanta, 35, Wrocław

Przed - Po

„Wielokrotnie próbowałem keto, ale zawsze bez rezultatów, więc byłam trochę sceptycznie nastawiona do Keto Cycle. Żałuję tylko, że nie dowiedziałam się o tym wcześniej. Ten program uratował mi życie! Jest w pełni spersonalizowany, bardzo łatwy do przestrzegania i zawiera mnóstwo smacznych przepisów”.

Dominika, 38, Lublin

Przed - Po

„Miałam nadwagę odkąd skończyłam 10 lat! Znalazłam keto i zgubiłam ponad 51 kilogramów w 7,5 miesiąca! Nigdy nie oglądam się za siebie”.

Monika, 42, Warszawa


Znalazłam Keto Cycle…

Wiem, o czym myślisz:

„Kolejna dieta cud dla mas, która nie działa i nie uwzględnia kobiet powyżej 40 roku życia”.

Zaufaj mi, sama byłam na początku sceptyczna, ale zaczęłam szperać w sieci. Keto Cycle nie jest przeznaczony tylko dla kobiet w pewnym wieku, jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą wypróbować dietę keto. Plany posiłków dla kobiet i mężczyzn są różne, a plany posiłków dla kobiet w wieku 20 lat są inne niż te dla 30 i 40-latek. 

Keto Cycle uwzględnia również aspekty specyficzne dla kobiet. Na przykład radzi, aby kobiety stopniowo wchodziły w ketozę, zamiast od razu eliminować wszystkie węglowodany. Pozwoli to uniknąć napadów wilczego głodu.

Ponadto, kobiece ciała mają więcej zapasów tłuszczu, należy zatem spożywać mniej kalorii. Są one optymalnie zaprojektowane, aby gubić tłuszcz, więc keto jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet.

Wiele porad wynika ze zdrowego rozsądku, ale jedną rzeczą jest spożywanie mniejszych porcji i ograniczenie węglowodanów, a inną odczuwanie fizycznych zmiany, przez które przechodzimy, gdy się starzejemy. Wszyscy wiedzą, że metabolizm zwalnia z upływem czasu, ale czy wiesz, że problemy trawienne, problemy z plecami, utrata mięśni i problemy ze snem są również związane z wiekiem? Czy wiesz, jakie zmiany należy wprowadzić, aby walczyć z tymi problemami i utrzymać optymalną masę ciała?

Ja tego nie wiedziałam.

Kiedy zaczęłam stosować plany posiłków Keto Cycle, zauważyłem prawdziwą różnicę. 

Liczby na wadze malały każdego tygodnia.

To było cudowne.

Ludzie pytali mnie, w jaki sposób schudłam. Sugerowali ćwiczenia na siłowni pod okiem trenera personalnego lub jakiś magiczny eliksir? Tak, to było bardzo miłe.

Nie wiem jak Ty, ale lubię budzić się każdego ranka ze świadomością, że mam pod kontrolą dietę (i talię). Lubię wiedzieć, że nie muszę się stresować ani skrupulatnie sprawdzać, jakie jest moje dzienne spożycie węglowodanów. Teraz mogę się zrelaksować i cały czas czuję się świetnie.

A to wszystko dzięki Keto Cycle.


Przed - Po

„Podobał mi się quiz! Wspomniałam o swoich alergiach, innych preferencjach, a co najważniejsze o mojej docelowej wadze. Po rozwiązaniu quizu, otrzymałam w pełni spersonalizowany plan posiłków stworzony tylko dla mnie”.

Dorota, 32, Toruń

Przed - Po

„Zgubiłam 72 kilogramy, będąc na łączonej diecie keto i IF. Znalazłam swoją drogę, którą po prostu uwielbiam ze wszystkimi aspektami stylu życia keto”.

Barbara, 28, Kraków

Przed - Po

„Rozpoczęłam keto z powodu wyzwania dietetycznego w pracy. Siedem lat pracy za biurkiem pomogło mi przytyć prawie 23 kilogramy. Po przejściu na styl życia keto nie czułam się tak dobrze od lat”.

Katarzyna, 33, Poznań


Zalety zdrowotne keto to tylko jedna krótka ankieta

Każdą dietę cud skazuje na porażkę brak dostosowania do indywidualnych potrzeb. Zrozumienie tego zajęło mi dużo czasu i szczerze mówiąc, zaoszczędziłoby mi to tyle czasu i pieniędzy. W wieku 20 i 30 lat robiłam to samo, co moje koleżanki i w efekcie frustrowałam się i zastanawiałam, co jest ze mną nie tak.

Niewiele wiedziałem i za każdym razem narażałam się na porażkę.

Ale pewnego dnia pomyślałem: „A jeśli keto nie jest trudne? A co, jeśli wystarczy tylko trochę wiedzy na temat własnego ciała, aby móc wyznaczyć realistyczne cele i je osiągnąć?”

I oczywiście dało to początek poszukiwaniom. Plan posiłków po planie posiłków, wskazówka dietetyczna po wskazówce. Ale było warto, ponieważ tak właśnie znalazłam Keto Cycle.

Po prostu opowiedz im o sobie – o swoich alergiach, docelowej wadze, wzroście. Następnie oni przedstawią Ci jasny i klarowny plan posiłków, eliminując wszelkie domysły. Po prostu ciesz się pysznym jedzeniem, w tym również deserami!

Nie spodziewałam się tak zoptymalizowanego planu posiłków, nie mówiąc już o wynikach. Cieszę się, że mój sceptycyzm przegrał z ciekawością. Zaskakujące jest to, że coś, co zostało zaprojektowane z myślą o Twojej płci i wieku, może dać tak wspaniałe rezultaty.

Więc jeśli zmagasz się liczeniem węglowodanów, stresując się, że nie osiągniesz ketozy…

Wskocz do naszego pociągu, który jedzie na stację Idealne ciało z Twoich snów.

Czy jesteś gotów, aby dowiedzieć się, czy Keto Cycle pomoże Ci osiągnąć lepszą formę?

Wyniki mogą się różnić w zależności od cech osobistych.

063172

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 %