(POL) Diet

W jaki sposób osoby powyżej 70-go roku życia tracą wagę dzięki diecie keto, nie licząc ani jednej kalorii

Mam na imię Maria. W wieku 73 lat, zaledwie trzy miesiące temu, nie czułam się dobrze we własnej skózre. 

Ważyłam 80 kilogramów i byłam cięższa niż kiedykolwiek w swoim życiu. 

Za każdym razem, gdy wchodziłam na wagę… Za każdym razem, gdy spoglądałam w lustro…

Pragnęłam, żeby coś – COKOLWIEK – się zmieniło.

Nie potrafię opisać, jak bardzo czułam się zniechęcona odbiciem, które widziałam w lustrze każdego dnia. Jak na ironię, nie mogłam  jednak przestać sprawdzać swojego ciała.

Gdy byłam na diecie, codziennie patrzyłam na swój brzuch, żeby zobaczyć, ile udało mi się z nieigo zgubić i czy mogę w końcu zaakceptować jego wygląd. 

Kiedy łapałam się na podjadaniu późno w nocy, znów spoglądałam na swój brzuch i wręcz widziałam te dodatkowe kilogramy, które od razu się na nim odkładały.

Niedługo później dopadało mnie poczucie winy i zaczynałam zajadać negatywne emocje…

Kobieta, którą widziałam w lustrze – ważąca te 80 kilogramów– po prostu nie mogła być mną.

Analizując swoje ciało każdego dnia, czułam się coraz bardziej nieszczęśliwa. Dopadało mnie poczucie beznadziei.Obawiałam się, że już nigdy nie będzie mi się podobać moje własne odbicie w lustrze…

Mary

Z wagą zmagałam się, odkąd tylko pamiętam. Te dodatkowe kilogramy, niestety, zaczęły też odbijać się na moim zdrowiu…

Mój artretyzm coraz bardziej dawał mi się we znaki. Miałam wysokie ciśnienie i cholesterol. Nie mogłam nawet chodzić po schodach bez uczucia zmęczenia i łapania zadyszki…

Trzymałam się zawsze z boku, jedynei spoglądając na resztę ludzi bawiących się i korzystających z życia. W głłębi ducha pragnęłam aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach rodzinnych i spotkaniach z przyjaciółmi.

Nie byłam w stanie bawić się z wnukami. Pływania unikałam jak ognia, bo nie chciałam, żeby ktokolwiek zobaczył mnie w stroju kąpielowym – nawet mój mąż. Zakładałam luźne ubrania, żeby nikt nie dostrzegł tego zwiotczałego brzucha.

Głęboko w sercu WIEDZIAŁAM, że w życiu jest jeszcze wiele do zrobienia. Chciałam czuć się wolna we własnym ciele i cieszyć się każdą chwilą, bez poczucia wstydu i zakłopotania. Chciałam móc bawić się z wnukami, a nie tylko patrzeć jak moje życie toczy się beze mnie.

Marzyłam o dniu, w którym wreszcie stracę zbędne kilogramy i nic nie będzie mnie już ciągnęło w dół… 

Mary

Na przestrzeni lat próbowałam już KAŻDEJ diety, żeby zgubić zbędne te kilogramy wokół brzucha, talii, na udach i pod pachami. 

Dietę postną. Dietę Atkinsa. Dietę paleo. Dietę grapefruitową. Dietę na bazie zielonej herbaty… Przez jakiś czas próbowałam nawet pigułek i suplementów odchudzających, które niestety były zarówno nieskuteczne, jak i niebezpieczne dla zdrowia.

Próbowałam także ćwiczeń i zmarnowałam mnóstwo pieniędzy na nieefektywne plany odchudzania.

Nic nie działało. Męczyłam się i pociłam przez tygodnie, tracąc jedynie kilka kilogramów, po czym, niemal natychmiast, przybierałam je ponownie.

Liczenie kalorii, śledzenie, mierzenie, ważenie i próby orientowania się we wszystkich proporcjach składników odżywczych zaczynało pochłaniać całe moje życie. Nieustanne myślenie o jedzeniu i sposobach na to, żeby jeść mniej, sprawiało, że byłam wiecznie głodna i pozbawiona energii.

Taki „styl życia” był okropny i bardzo mnie demotywował. A ja chciałam żyć pełnią życia.

Nie wiedziałam już, co robić, gdzie i do kogo się zwrócić i komu zaufać.

Czułam się jakbym toczyła boleśnie niemożliwą do wygrania bitwę. Nie miałam już sił wiecznie walić głową w mur, starając się schudnąć.

Jeśli któraś z tych rzeczy brzmi znajomo, to…

Przeczytaj uważnie, czym chcę się z Tobą podzielić…

Właśnie wtedy, gdy miałam już dać za wygraną, przyjaciółka powiedziała mi o prostym i szybkim sposobie na stałą utratę wagi.

Dzięki niemu zrzuciłam 18 kilogramów zaledwie w 3 miesiące. Teraz tryskam energią. Moje zmarszczki znacząco się wygładziły. A do tego noszę ubrania, w które nie mogłam zmieścić się od lat.

Nie musiałam się głodzić. Nigdy nie czułam się głodna ani pozbawiona energii. Mogłam jeść wszystkie swoje ulubione potrawy bez poczucia winy. Nie musiałam też śledzić ani liczyć kalorii.

Co więcej, ten sposób jest stworzony specjalnie z myślą o kobietach po siedemdziesiątce.

Kiedy Gdy menopauzę, bardzo przybrałam na wadzę i już nie mogłam się pozbyć zbędnych kilogramów. Nie wiedziałam, że podczas, jak i po menopauzie, nasz metabolizm zwalnia, a zmiany hormonalne dodatkowo utrudniają chudnięcie – sprzyjają natomiast przybieraniu na wadze.

W rzeczywistości, kobiety mogą przybrać nawet 15 kilogramów po menopauzie. Ten łatwy w realizacji, pyszny plan posiłków może jednak „zrestartować” Twój metabolizm i pomóc Ci spalać tłuszcz przez cały dzień, każdego dnia.

Koniec z dietami. Koniec z zachciankami. Koniec z nieustannym myśleniem o jedzeniu.

Gdy spotkałam się z przyjaciółką twarzą w twarz, odebrało mi mowę. Kobieta, którą znałam od 15 lat, już nie istniała. Na jej miejscu była zgrabna, seksowna, zdrowa i wyglądająca przynajmniej 20 lat młodziej kobieta.

Opowiedziała mi, że używała aplikacji o nazwie KetoCycle, która zapewniła jej spersonalizowany plan posiłków keto, opierając się na jej wieku, wadze, historii zdrowia, ulubionych potrawach, itp. Nie była to żadna z tych modnych diet dla mas – to profesjonalni dietetycy opracowali jej plan, dopasowując go do jej indywidualnych potrzeb.

Mówiła także, że aplikacja wykonywała całą ciężką pracę za nią – śledziła jej kalorie, liczyła makroelementy, planowała posiłki, oferowała tysiące spersonalizowanych przepisów, a nawet przygotowywała jej tygodniowe listy zakupów. Jakby tego było mało, moja przyjaciółka mogła rozkoszować się pysznymi przekąskami i deserami, dzięki czemu pozbyła się uporczywych zachcianek, które prześladowały ją przez lata.

Wszystko to brzmiało tak łatwo ORAZ skutecznie – było to dokładnie tym, czego szukałam.

Muszę przyznać, że na początku podchodziłam sceptycznie do spożywania dużej ilości tłuszczu. Zaprzeczało to wszystkiemu, czego uczono mnie przez całe życie. Po dokładnym zapoznaniu się z tematem odkryłam jednak, że, tak naprawdę, keto jest sposobem, w jaki powinniśmy się odżywiać.

Odkrycie, że wzrost liczby chorób serca, cukrzycy i otyłości był bezpośrednio związany z dietami niskotłuszczowymi, które przemysł medyczny i rząd promowały przez tak długi czas, otworzyło mi oczy.

Bardzo obawiałam się ponownego rozczarowania. Widząc jednak niesamowitą transformację przyjaciółki, postanowiłam także dołączyć do „klubu” KetoCycle.

Dziś wreszcie jestem dumna ze swojego odbicia w lustrze

Nie mogę uwierzyć w swoje dotychczasowe rezultaty – to najprostszy i najprzyjemniejszy sposób odżywiania, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam.

Mam dużo więcej energii i mogę w końcu ganiać za wnukami, nie łapiąc zadyszki. Artretyzm nie dokucza mi już tak bardzo. Cholesterol wróćił do normy. Zwiotczały brzuch zniknął. 

W końcu czuję się komfortowo we własnej skórze i nie mam poczucia, że muszę cały czas ukrywać swoje ciało. Porzuciłam luźne ubrania, mogę też bez kompleksów nosić strój kąpielowy. Mój mąż cieszy się, że odzyskał żonę, w której zakochał się ponad 40 lat temu. 

Na początku, gdy dopiero zapisałam się do KetoCycle, miałam wątpliwości. Uwielbiam węglowodany, przede wszystkim chleb i makarony. Musiałam je zredukować, jedocześnie zwiększając spożycie tłuszczu, aby wejść w intensywny stan spalania go, czyli tak zwaną ketozę. Oznaczało to zwiększenie ilości spożywanych jajek, bekonu, steków, masła orzechowego it..

Pierwsze dni nie należały do najłatwiejszych, ale dbałam o to, żeby pić wystarczająco dużo wody, dzięki czemu zachcianki na węglowodany zaczęły znikać. Posiłki były tak pyszne i sycące, że z nieustępliwą chęcią podjadania też całkowicie siię pożegnałam – i nie doświadczyłam ani jednego napadu głodu.

Co węcej, konsekwentne trzymanie się planu okazało się nezwykle proste – a to dlatego, że wszystko było opracowywane specjalne dla mnie.

✅ Miałam ponad 1000 spersonalizowanych przepisów do wyboru, których przygotowanie nie zajmowało więcej niż 15 minut (a do tego wskazówki, jak jeść na mieście bez większych problemów).

✅ Dostawałam tygodniowe listy zakupów z prostymi, niedrogimi składnikami, które mogłam znaleźć w lokalnym sklepie spożywczym.

✅ Mogłam dosłownie napychać się przekąskami i deserami – a wszystko to przy ciągłym zrzucaniu kilogramów, bez większego wysiłku.

✅ Nie musiałam liczyć kalorii i makroelementów, ani wyliczać porcji – wszystko to było wykonywane za mnie.

✅ Dzięki zdrowym i przepysznym posiłkom byłam najedzona w ciągu dnia –  nigdy nie czułam się głodna, więc nie musiałam polegać na sile woli, ani walczyć z zachciankami.

✅ Czułam się, jakbym miała osobistego dietetyka w kieszeni, dzięki któremu byłam skupiona, odpowiedzialna i zmotywowana.

✅ Mogłam korzystać ze wsparcia dietetyka 24/7, więc wysyłałam szybką wiadomość, gdy tylko w mojej głowie pojawiało się jakieś pytanie.

Jedyne, co musiałam zrobić, to po prostu rozkoszować się czystą, niesamowitą radością, gdy widziałam w lustrze seksowną, szczęśliwą i silną kobietę.

Czy Twoja niesamowita transformacja też znajduje się zaledwie o jeden quiz od Ciebie?

Jeśli masz ponad 70 lat, tak jak ja, zamknij oczy na minutę i spróbuj wyobrazić sobie swoje wymarzone ciało.

Jak wygląda? Jak się w nim czujesz?

Jeśli mogłabyś mieć takie ciało… Taką młodzieńczą energię, jaka towarzyszyła Cię przed laty… Taką gładką i napiętą skórę bez zmarszczek… I jeśli CZUŁABYŚ SIĘ, jakbyś miała 30 lat mniej, zarówno w środku, jak i na zewnątrz…

Czy zdecydowałabyś się skorzystać z tej szansy?

Bardzo się cieszę, że to zrobiłam. Szczerzę mówiąc, za każdym razem, gdy widzę swoje odbicie w lustrze…

…Za każdym razem, gdy mój mąż patrzy na mnie, jak to robił, gdy zaczęliśmy się spotykać…

…Za każdym razem, gdy moja rodzina i przyjaciele zasypują mnie komplementami i pytają, w czym tkwi mój sekret…

Chyba nie mogłabym się czuć bardziej dumna, z tego co osiągnęłam.

Jeśli to pomogło osiągnąć wymarzone ciało prawie 90% kobiet, takim jak ja, może pomóc także Tobie.

Może pomóc Ci cieszyć się pełnią życia, tak jak ja cieszę się nim teraz.

Bez wstydu. Bez strachu. Bez zakłopotania. Beztrosko i szczęśliwie.

Już dzisiaj możesz uzyskać swój własny spersonalizowany plan posiłków keto i sama doświadczyć niesamowitych rezultatów związanych z utratą tłuszczu, którymi klienci KetoCycle tak się zachwycają.

Tak jak:

Zofia, 72  lata

Emilia, 70 lat

Izabela, 72 lat

Wykonaj darmowy 60-sekundowy quiz i zobacz, jak szybko możesz osiągnąć swoje cele związane z utratą wagi dzięki własnemu spersonalizowanemu planowi posiłków keto

  Ze względów bezpieczeństwa, zalecamy wszystkim osobom skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety.

0246009

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 %