(POL) Diet

Brzydka prawda o diecie keto, czyli wyznanie chronicznie źle odżywiającej się osoby, której udało się w końcu schudnąć

Jeśli keto jest najlepszą dietą prowadzącą do szybkiego spalania tłuszczu, dlaczego tak wiele osób ma wciąż z tym problem? Powód: za dużo szczegółów, za dużo analitycznego, naukowego podejścia, które utrudnia wybór tego, co jeść, żeby wejść w stan ketozy i szybko schudnąć. Na szczęście, jeśli jesteś kobietą po czterdziestce, jest na to świetne, nowe rozwiązanie.

Before after

Udało Ci się ograniczyć ilość spożywanych węglowodanów, ale w dalszym ciągu nie widzisz pożądanych rezultatów? To może nie być Twoja wina – często istnieje na to znacznie prostsze wyjaśnienie. 

Jak na przykład w moim przypadku. Jako 44-letnia kobieta myślałam, że nigdy nie stracę zbędnych kilogramów z ud i brzucha.

Ale kiedy po raz pierwszy przeczytałam o diecie ketonowej i wszystkich jej udowodnionych naukowo korzyściach, zdecydował, że ją wypróbuję.

Rygorystycznie przestrzegałam tej diety i było naprawdę ciężko przez około 20 pierwszych dni, ale opłaciło się, ponieważ udało mi się schudnąć. 

Ale potem nastąpił moment zwolnienia i stabilizacji. Zaczęłam odczuwać wzmożony apetyt, szczególnie w nocy. 

Jeśli mamy być szczera, to byłam tak głodna i poirytowana, że stałam się po prostu okropna.

Zanim się zorientowałam, zaczęłam zajadać negatywne emocje. I cała waga, którą straciłam, zaczęła wracać – w najgorszych, możliwych miejscach.

Dlaczego to się stało? Byłam zła na siebie. Dieta ketonowa ma tak wiele potwierdzonych naukowo korzyści. 

Czy po prostu brakowało mi siły woli?

Szybko jednak odkryłam, ku mojemu zdziwieniu, to nie była MOJA wina.

Wszystko się zmieniło, gdy…

DIETA KETOGENICZNA – STUDIUM PRZYPADKU
Wielokrotnie udowodniono, że dieta ketonowa jest jedną z najskuteczniejszych diet spalających tłuszcz. Oto niektóre z niezliczonych naukowych badań na jej temat:
PubMed: „Jedno duże randomizowane badanie kontrolne przeprowadzone na 120 dorosłych osobach z nadwagą wykazało, że po 6 tygodniach na diecie ketonowej średnia utrata wagi wynosiła 9,39 kg. Czyli prawie dwa razy więcej niż na diecie niskotłuszczowej”. [https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15148063/]
National Library of Medicine: „W ciągu 8 tygodni stosowania diety keto otyli pacjenci stracili średnio 15 kg. Utrata wagi była równomierna we wszystkich części ciała i dotyczyła utraty tkanki tłuszczowej”.
[https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/9417152/]
Długofalowe efekty diety ketogenicznej u otyłych pacjentów: „Do długotrwałych korzystnych efektów diety ketonowej należy znacznie zmniejszona masa ciała i wskaźnik masy ciała pacjentów”.
[https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2716748/]

Wszystko się zmieniło od momentu odkrycia Keto Cycle.

Pewnie myślisz sobie, że to kolejny komercyjny produkt, który na pewno nie działa.

Uwierz mi, ja też byłam na początku sceptycznie nastawiona! Ale potem postanowiłam zagłębić się ten temat. Dlaczego ludzie biorący udział w tych wszystkich badaniach uzyskiwali tak świetne wyniki, a ja nie?

Jak się okazuje, wielkim sekretem jest przestrzeganie planu dostosowanego do Twojego organizmu. 

Natomiast ja postępowałam zgodnie z ogólnymi informacjami dotyczącymi keto, które znalazłam w Internecie, a nie według spersonalizowanego planu.

Nic dziwnego, że nie traciłam na wadze.

Ale Keto Cycle zmienił wszystko.

Plany Keto Cycle są opracowywane z myślą o indywidualnych osobach. Tak więc kobiety jedzą inne posiłki niż mężczyźni, a kobiety po czterdziestce jedzą inaczej niż kobiety po dwudziestce.

Uwzględniane są również Twoje osobiste preferencje żywieniowe. Zamiast więc szukać pomysłów na posiłki, jesz produkty, które naprawdę lubisz, w gotowych i łatwych do wykonania keto przepisach.

Ale dla mnie największą korzyścią jest fakt, że nie czuję się już przytłoczona natłokiem informacji.

Kiedy zaczęłam stosować plany posiłków Keto Cycle, szybko i konsekwentnie znikały zbędne kilogramy.

Nie wiem jak Ty, ale nie szukałam planu posiłków, który nie jest trudny w przestrzeganiu i nie doprowadza mnie do szału. 

Chciałam czegoś, czego łatwo się trzymać, co zapewni stabilny i skuteczny sposób na odchudzanie wszystkich moich problematycznych obszarów ciała.

Bez głodzenia się, niskiego poziomu energii lub konieczności monotonnego jedzenia składników, których nie lubię.

Teraz wszystko jest za mnie zrobione. Mogę się odprężyć. Nie muszę liczyć kalorii ani składników makro i cały czas czuję się przyjemnie najedzona.

A to wszystko dzięki Keto Cycle.

Przed i po

„To wszystko było bardzo proste! Właśnie wypełniłam krótki quiz. Wspomniałam o tym, co lubię jeść i o mojej docelowej wadze. Szybko otrzymałam darmowy, osobisty plan posiłków stworzony tylko dla mnie.”

„Kiedyś stosowałam się do każdej porady dietetycznej, na jaką natrafiłam, co tak naprawdę wszystko komplikowało i wcale nie chudłam. Myślałam, że utrata wagi musi być trudna i skomplikowana, ale to nieprawda!”

Przed i po

„Dziewczyny pokochały moje nowe dżinsy, a ja z dumą przyznałam, że noszę teraz rozmiar M! To wspaniałe uczucie znowu mieścić się w moje ukochane ciuchy!”

Czy od Twojej transformacji dzieli Cię również tylko jeden quiz?

Patrząc wstecz, próbowałam wielu różnych diet i sztuczek, których było zbyt wiele, aby je wszystkie wymienić. 

Szczerze mówiąc, przez ostatnie 10 lat zyskiwałam i traciłam wciąż te same 15 kilogramów.

Niewiele wiedziałam i sama zbytnio komplikowałam sprawy. Za każdym razem narażam się na porażkę.

Teraz wiem lepiej. Keto nie jest trudne. Po prostu musisz wiedzieć, czego potrzebuje Twój organizm, aby móc wyznaczyć realistyczne, zrównoważone cele.

Keto Cycle jest doskonały narzędziem, które w tym pomaga. To proste. Wystarczy opowiedzieć im o sobie. 

Wspomnij o tym, co lubisz, swój wiek, alergie pokarmowe, a co najważniejsze, podaj docelową wagę.

Wtedy wszystko zostanie zrobione za Ciebie. Nigdy więcej zamieszania i kręcenia się w kółko bez celu. Koniec z nadmiernym myśleniem oraz monotonią w jadłospisie. 

Efekty? Czasami trudno mi uwierzyć własnym oczom.

To naprawdę coś, gdy Twoi znajomi zaczynają żartować, że wyglądasz jak swoja „chudsza siostra”.

Więc zaufaj mi: jeśli zmagasz się ze swoimi posiłkami i nie chcesz zawracać sobie głowy liczeniem kalorii lub węglowodanów…

koniecznie musisz wypróbować darmowy quiz Keto Cycle.

Obiecuję, że to jedna z najlepszych i najłatwiejszych inwestycji, jakie możesz zrobić dla swojego zdrowia i ciała.

Wyniki mogą się różnić w zależności od cech osobistych.

0152856

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 %